EAT - Københavns Kommunes Skolemad
EAT top
Dette er en sikkerhedskopi



  KontrolrapportHvis din henvendelse drejer sig om madens kvalitet, levering, udsolgt, priser eller tilskud, bedes du kontakte din skole:
Oplys venligst EAT-kontonummer, barnets navn og klasse

Bavnehøj Skole, Tlf. 33 66 51 00, E-mail: bav@kk.dk
Bellahøj Skole, Tlf. 33 66 18 30, E-mail: bellahoej@kk.dk
Blågård Skole, Tlf. 33 66 77 00, E-mail: blg@kk.dk
Christianshavns Skole, Tlf. 33 66 38 00, E-mail: chr@kk.dk
Damhusengens Skole, Tlf. 38 71 10 95, E-mail: damhusengens.skole@buf.kk.dk
Den Classenske Legatskole, Tlf. 33 66 21 90, E-mail: dcl@kk.dk
Dyvekeskolen, Tlf. 35 30 30 90, E-mail: dyveke@kk.dk
Ellebjerg Skole, Tlf. 35 30 24 50, E-mail: ellebjergskole@kk.dk
Gerbrandskolen, Tlf. 33 66 49 00, E-mail: gerbrandskolen@kk.dk
Grøndalsvængets Skole, Tlf. 33 66 93 50, E-mail: gvs@kk.dk
Guldberg Skole, Tlf. 33 66 47 47, E-mail: guldbergskole@kk.dk
Hanssted Skole, Tlf. 36 30 18 31, E-mail: hanssted@kk.dk
Heibergskolen, Tlf. 33 66 94 00, E-mail: heibergskolen@kk.dk
Holbergskolen, Tlf. 33 66 64 00, E-mail: holbergskolen@kk.dk
Husum Skole, Tlf. 38 28 07 68, E-mail: husumskole@kk.dk
Højdevangens Skole, Tlf. 33 17 35 18, E-mail: hvs@kk.dk
Katrinedals Skole, Tlf. 38 74 17 42, E-mail: katrinedal@kk.dk
Kirkebjerg Skole, Tlf. 33 66 14 40, E-mail: kirkebjergskole@kk.dk
Korsager Skole, Tlf. 33 17 39 70, E-mail: korsager@kk.dk
Langelinieskolen, Tlf. 35 28 96 96, E-mail: langelinieskolen@kk.dk
Lergravsparken Skole, Tlf. 33 17 50 00, E-mail: lergrav@buf.kk.dk
Lundehusskolen, Tlf. 33 66 41 00, E-mail: lundehus@kk.dk
Lykkebo Skole, Tlf. 36 13 00 20, E-mail: lykkeboskole@kk.dk
Nyboder Skole, Tlf. 33 66 49 50, E-mail: nyboderskole@kk.dk
Nørrebro Park Skole, Tlf. 82 56 33 99, E-mail: nps@kk.dk
Oehlenschlægersgades Skole, Tlf. 33 26 78 00, E-mail: oeh@kk.dk
Randersgades Skole, Tlf. 33 66 26 50, E-mail: rgmail@buf.kk.dk
Rødkilde Skole, Tlf. 33 66 16 60, E-mail: roed@kk.dk
Rådmandsgades Skole, Tlf. 33 66 40 20, E-mail: rmg@buf.kk.dk
Skolen på Amagerbro, Tlf. 32 58 32 63, E-mail: spa@buf.kk.dk
Skolen på Islands Brygge, Tlf. 33 66 42 00, E-mail: skolenpaaislandsbrygge@buf.kk.dk
Skolen på Strandboulevarden, Tlf. 33 66 24 73, E-mail: strandboulevarden@kk.dk
Sortedamskolen, Tlf. 35 42 70 87, E-mail: sortedamskolen@kk.dk
Strandvejsskolen, Tlf. 33 66 79 00, E-mail: strandvejsskolen@kk.dk
Sundbyøster Skole, Tlf. 33 66 51 30, E-mail: sundbyoesterskole@kk.dk
Sølvgades Skole, Tlf. 33 66 12 87, E-mail: soel@kk.dk
Tove Ditlevsen Skole, Tlf. 33 26 78 10, E-mail: tds@kk.dk
Utterslev Skole, Tlf. 33 66 92 00, E-mail: utterslevskole@kk.dk
Valby Skole, Tlf. 82 32 44 44, E-mail: valbyskole@kk.dk
Vesterbro Ny Skole, Tlf. 33 22 18 01, E-mail: vesterbronyskole@kk.dk
Vibenshus Skole, Tlf. 33 66 15 55, E-mail: vibenshusskole@kk.dk
Vigerslev Allés Skole, Tlf. 33 17 48 00, E-mail: vas@kk.dk
Øster Farimagsgades Skole, Tlf. 33 66 39 00, E-mail: oef@kk.dk
Ålholm Skole, Tlf. 36 17 26 36, E-mail: aalholmskole@kk.dk

Øvrige henvendelser til EAT - Københavns Kommunes Skolemad:
Skriv til os ved at bruge denne henvendelsesformular
Eller ring på telefon: 20 53 76 40, mandag og onsdag kl. 9:30 - 11:00 samt tirsdag og torsdag 12:30 - 14:00



















Vedrørende teknik og hjemmeside:

SkoleMad ApS
Tommy Johannessen
Klaringen 15
4174 Jystrup
Telefon: 70222910
E-mail: post@skolemad.dk
Skype: tommyjo

Cvr.nr.: 10210194

Spørgsmål, kommentarer og forslag er velkomne.

Fortrydelsesret
Efter bestillefristen kan købet ikke fortrydes.

Forudbetaling
Der skal være penge på kontoen, før maden leveres.

Gyldighed
Penge kan udbetales indtil tre år efter de er sat ind.
Konti slettes efter tre måneder, hvis de ikke tages i brug.
Konti slettes, når de ikke har været brugt i tre år.

SMS
SMS herfra koster 10 øre for hver påbegyndt 160 tegn. Læs mere.

Registerpolitik
Læs vores persondatapolitik.

Sikkerhed
Man hæfter selv ved misbrug af sin adgangskode.